ליידיפדיה - האנציקלופדיה של הבחורות ברשת has a problem

ריאנה – ליידיפדיה - האנציקלופדיה של הבחורות ברשת

ריאנה


"אני חושב שאנשים מחפשים תמיד משהו חדש, משהו טרי, משהו שונה, 'המוסיקה שלי' אין ז 'אנר מסוים, זהו פיוז' ן של רגאיי, היפ הופ ', ו R & B. יש אנשים שלא שמעו על זה הרבה, והם נוטים לאהוב את זה. מעו על זה הרבה, והם נוטים לאהוב את זה."
שם מקורי: רובין ריהאנה פנטי
עיר מגורים: סנט מייקל
קטגוריה: בינלאומי
כינוי: לא ידוע
שם באנגלית: Rihanna
תאריך לידה:
20/02/1988
מוצא: ברבדוס
עיר הולדתה: לא ידוע
מדינה:ארצות הברית
מקצוע: זמרת.
82
62
84

גובה: 1.73

בן זוג:
לא ידוע

תחביבים:
לא ידוע

תוכן עניינים

הקדמה

כן, השיר UMBRELLA אולי מעצבן אחרי ששמעתם אותו בפעם ה19, אבל אתם חייבים להודות בפעמים הראשונות ששמעתם חשבתם שזה שיר טוב. ריאנה פרצה עם השיר הזה, למרות שהשיר הזה גרם לה להיות מקום ראשון במצעדים זה לא מנע ממנה לעשות שירים טובים. היא מקום 8 במצעד ASKMEN.COM של 99 הנשים של 2008.

ביוגרפיה

אחרי שנגלתה ע"י מפיק מארץ הולדתה,ברבדוס, ריאנה קיבלה את תשומת ליבו של הראפר ג'יי זישרשם אותה ל DEFJAMS RECORDS . האלבום הראשונה שלה MUSIC OF THE SUN לא היה משהו מיוחד. לפי המגזין "רולינג סטון" האלבום היה "חסר קצב ומקוריות". אבל האלבום הכיל את הלהיט "PON DE REPLAY" ואולי בגלל הסינגל הזה האלבום זה בפלאטיום.

האלבום הבא שלה "A GIRL LIKE ME" קיבל תגובות יותר טובות ב2006 וכלל את הלהיט SOS שהיא דוגמא לשירsoft cell . השיר SOS הופיע גם בפרסומת של נייק בשנת 2006. השיר קיבל קליפ סקסי שכלל את ריאנה רוקדת ריקודי בטן.

בשנת 2007 ריאנה שחררה את אלבומה השלישי GOOD GIRL GONE BAD שהציג את השיר המצוין/מעצבן UMBRELLA והסינגל החדש SHUT UP AND DRIVE שני השירים הושמעו רבות בmtv ובMTV2 כנראה בגלל שריאנה נראת בקליפ עם בגדים צמודים או במקרה של UMBRELLA חוסר בבגדים.

פרסים שזכתה בזכות שיריה

שהייתה בת 20 היא הייתה מועמדת וזכתה בכמה מהם בזכות השירים שלה. היא כמובן שלטה בטקס פרסי המוזיקה של ברבדוס שלקחה איתה 8 פרסים ב2006 ,4 פרסים ב2007 ו6 פרסים ב2008. ב2007 היא זכתה ב"זמרת הכי אהובה" ב2008 היא לקחה את הגרמי (פרס) על שיתוף פעולה עם ראפר. היא קיבלה עוד פרסים במצעד הלהיטים, בחירת הצעירים, פרסי הmtv לקליפים. היא הופיעה גם בהרבה רשימות של הנשים הכי יפות שחיות כיום.

הופעותיה וכישורי המשחק שלה

שהתחילה להיות כוכבת היא רצתה לבדוק איך היא בעולם המשחק, היא הופיעה בסדרות כמו וורוניקה מארס עם קריסטיין בייל ובסרטים כמו מעודדות צמודות ביותר עם היידן פנטיירי. בהמשך היא תופיע בסרט "אמא אלמנה שחורה". השירים שלה היו בפרסומת של נייק והשתתפה בתצוגת האופנה של וויקטוריה סיקרטס עם היפהפיות היידי קלום ואדריאנה לימה.

תרומתה לקהילה

ריאנה אוהבת לפזר קצת אהבה עם תרומותיה. היא עשתה כמו הופעות בשביל THE BELIEVE FOUNDATION (ארגון צדקה),הצטרפה לH&M בגלל הפרסומת שלהם נגד איידס,וב2008 השתתפה עם גוצ'י למען תרומתם ליוניציף

המשכה בתור זמרת

לאלה שמתגעגים לשירים שלה, היא כרגע עובדת על אלבום רביעי שאמור לצאת ב2009.השתתפה ב:

לא ידוע


עבדה עם:

קישורים ברשת:

לא ידוע
ריאנה
לגלרייה...
ריאנה
לגלרייה...
ריאנה
לגלרייה...
ריאנה
לגלרייה...

כתוביות| Subtitle | כתוביות לסרטים | משחקים ברשת |סאבטייטל |שימושון